Remont rozpoczął się 6 lipca. Miał trwać do 31 sierpnia. W dniu 16 lipca redakcja otrzymała  informację od jednego z mieszkańców, że remont jezdni został zakończony. Następnego dnia pojechałam sprawdzić.  Informacja mieszkańca okazała się prawdziwa. Do uporządkowania pozostały jedynie pobocza. Firma, która wygrała przetarg jest w trakcie ich równania.

Przetarg na remont ul. Sabiny Dembowskiej wygrała firma P.P.U.H. EFEKT sp. z o.o. Budowa i naprawa dróg z Warszawy, która zaproponowała najniższą cenę - 289 050 zł brutto. Okres gwarancji 60 miesięcy.

Zakres prac obejmował między innymi: rozbiórkę i wywiezienie krawężników, płyt MON, betonowych prefabrykatów, trylinki; wyrównanie istniejącej i wykonanie nowej podbudowy grubości 20 cm; ustawienie nowych krawężników; położenie 4 cm nawierzchni wyrównawczej i 4 cm nawierzchni ścieralnej oraz regulacja istniejącej infrastruktury podziemnej.

Mieszkańcy Osiedla Berliny oraz domów jednorodzinnych usytuowanych przy ul. Dembowskiej, z pewnością cieszą się z takiego tempa prac.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Remont ul. Sabiny Dembowskiej prawie ukończony


To może Cię zainteresować: