Za tydzień wybory uzupełniające w Milanówku

Już za tydzień mieszkańcy okręgu nr 12 w Milanówku wybiorą swojego radnego w wyborach uzupełniających. Datę wyborów wyznaczono na dzień 3 kwietnia 2022 r.

Granice okręgu stanowią: Ulica Królewska (numery parzyste 70-114 oraz numery nieparzyste 61a- 123a) od ulicy Nowowiejskiej do ulicy Grudowskiej, ulica Grudowska nie wchodząca w skład okręgu, ulica Urocza, ulica Cicha (numery parzyste 2a- 28 oraz numery nieparzyste 1-27a), ulica Wiatraczna nie wchodząca w skład okręgu, ulica Podkowiańska, ulica Kazimierzowska nie wchodząca w skład okręgu oraz ulica Nowowiejska nie wchodząca w skład okręgu.

Mieszkańcy głosować będą w Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Królewskiej 69

W wyborach zarejestrowano trzech kandydatów

  • Pawłowska Renata - KWW RENATY PAWŁOWSKIEJ
  • Zelman Michał - KWW MICHAŁA ZELMANA
  • Stelmasińska Barbara - KWW "TAK, MILANÓWEK"

Warto dodać, że w zeszłym tygodniu Przewodniczący Zarządu Powiatu Grodziskiego Platformy Obywatelskiej Sławomir Kamiński poinformował w mediach społecznościowych, że PO podjęło decyzję o nie zgłaszaniu żadnego kandydata w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Milanówek zarządzonych na 4 kwietnia 2022 r. Dodał, że jednocześnie Platforma Obywatelska nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów.

Jak ustaliliśmy komunikat związany jest z powoływaniem się przez jednego z kandydatów na poparcie Platformy. Lokalne struktury PO nie pierwszy raz mają problemy z osobami, które powołują się w Milanówku na ich poparcie. Podczas ostatniego referendum o odwołanie burmistrza Piotra Remiszewskiego również znalazły się osoby chętne do powoływania się na tą partię pomimo jasnego przekazu, że nie bierze ona udziału w konflikcie pomiędzy radą miasta, a burmistrzem.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: