Zapraszamy do udziału w konkursie Zima w Milanówku!

Zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym „Zima w Milanówku”. Zgłoszenia elektroniczne, należy przesłać do 5 stycznia 2023r. Przesłuchania startują 11 stycznia 2023r.

To już kolejna edycja konkursu, który na stałę wpisał się w krajobraz naszej okolicy. Co roku udział w konkursie bieże coraz wicej dzieci. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 1 w Milanówku, a pomysłodawcą Małgorzata Trębińska.

Zgłoszenia przyjmowane są od indywidualnych osób oraz od placówek oświatowych. Każdy uczestnik ma za zadanie przygotować do wykonania jedną kolędę, pastorałkę lub piosenkę o tematyce świątecznej lub zimowej. Uczestnicy mogą śpiewać z akompaniamentem własnym, osobą akompaniującą lub z podkładem muzycznym. Długość występu ok. 4 minut. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w terminie do 05.01.2023. (załącznik nr 1 do regulaminu) do sekretariatu Przedszkola nr 1 lub na adres mailowy – zimawmilanowku@onet.pl i otrzymania potwierdzenia.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach:

  • I etap – przesłuchanie uczestników w siedzibie  Przedszkola Nr 1 w Milanówku przy ul. Herberta 43 w dniach 11 i 12 stycznia 2023r. O terminie i dokładnej godzinie organizator poinformuje telefonicznie.
  • II etap – ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i koncert laureatów zostanie przeprowadzony w Przedszkolu Nr 1 w Milanówku przy ul. Herberta 43 dnia 21.01.2023r.

Konkurs objęli patronatem: 

  • Burmistrz Miasta Milanówka - Piotr Remiszewski
  • Burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki - Grzegorz Benedykciński
  • Wójt Gminy Jaktorów – Maciej Śliwerski
  • Prezydent Miasta Pruszkowa – Paweł Makuch
  • Burmistrz Gminy Błonie – Zenon Reszka

Zachęcamy do udziału!

Polub nas na Facebook