Tymi słowami przywitał Nowy Rok Burmistrz Milanówka, Piotr Remiszewski, podczas zorganizowanego przez miasto powitania Nowego Roku. Oby te słowa dla miasta, które w swej historii wraca najczęściej właśnie do okresu lat 20-tych i 30-tych minionego stulecia okazały się szczęśliwe!

Pomimo pogody, która zupełnie nie zachęcała do zabawy, zorganizowane przez miasto powitanie Nowego Roku przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy bawili się w rymt skocznej muzyki.

Parę minut przed północą  noworoczne życzenia złożył ze sceny Burmistrz Piotr Remiszewski i Przewodnicząca Rady Miasta Janina Moława.

Równo o północy rozpoczął się pokaz laserowy, wzbogacony elementami pirotechnicznimi, z którego zdjęcia zamieszczamy w galerii. Po pokazie i noworocznych życzeniach wymienianych przy kubeczku szampana, wszyscy wrócili do zabawy w rytm muzyki granej przez DJ.

Miający rok dla Milanówka był rokiem wielu zmian. Miasto to drgnęło po wielu latach letargu. Mamy nadzieję, że dobre lata będą w najbliższych czasie kontynuowane, a mieszkańcy będą się cieszyć z lat 20-tych XXI, a nie XX wieku. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu pokazującego jak Milanówek zmieniał się w minionym roku.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Żyjemy w latach XX!


To może Cię zainteresować: