fot. Mariusz Sztompka

Pierwszy Plenerowy Koncert Sylwestrowy w Gminie Żabia Wola zorganizowany 31 grudnia 2019 r. na tarasie przy Domu Kultury w Żabiej Woli, cieszył się dużym zainteresowaniem.

Inicjatorem i organizatorem wydarzenia społeczno-kulturalnego był Wójt Gminy Piotr Rybka, który zaprosił do wspólnej zabawy zarówno Mieszkańców, jak również gości spędzających Noc Sylwestrową na terenie gminy.

Gwiazdą wieczoru był lokalny zespół muzyczny SomGorsiBis, który wykonywał covery znanych i lubianych utworów muzycznych. Koncert uatrakcyjniły konkursy z nagrodami.

Uczestnicy konkursów mogli wykazać się wiedzą m.in. na temat liczby Radnych oraz osób aktualnie sprawujących mandat, patronów lokalnych szkół, czy nazwiska założyciela Muzeum Żaby, nie zabrakło także zagadek muzycznych.

Samorząd zatroszczył się także o najmłodszych uczestników zabawy sylwestrowej. Rodzice, którzy przyszli na koncert ze swoimi pociechami mogli cieszyć się dobrą zabawą, bez obaw o bezpieczeństwo i komfort swoich dzieci. Podczas koncertu w żabiowolskim dworku odbywały się warsztaty dla najmłodszych, które prowadził profesjonalny animator działający na zlecenie Gminy.

Nie było to jedyne udogodnienie dla Mieszkańców. Na terenie Gminy Żabia Wola w Noc Sylwestrową uruchomiona została specjalna, bezpłatna komunikacja autobusowa dowożąca wszystkich zainteresowanych na Koncert Sylwestrowy i odwożąca po zakończeniu imprezy.

Plenerowy Koncert Sylwestrowy 2019 za nami. Cieszymy się, że tak wiele osób skorzystało z zaproszenia Wójta. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Pierwszy Sylwester w Żabiej Woli za nami


To może Cię zainteresować: