Sportowa niedziela dla małych i dużych. Pod takim znakiem upłynął czas mieszkańcom Grodziska Mazowieckiego w Hali CAIIS podczas Narodowego Dnia Sportu.

Dla mieszkańców Grodziska przygotowano multum atrakcji. Ciekawą propozycją była dwugodzinna jazda na wrotkach. Rozgrywki w tenisa stołowego poprowadziła KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Nie zabrakło pokazów i animacji tanecznych, ani też gier zespołowych. Na młodszych czekała siatkówka z UKS Spartą; futsal dla roczników 2014, 2015, 2016 i 2017 z UKS Toho, akrobatyka z Akademią New Acro i judo z Akademią Newest Judo. Można było spróbować swoich sił w zajęciach judo, które przygotowywał klub UKS Piranie, a także poznać podstawy tenisa ziemnego razem z Akademią Tenis Kozerki.

Dodatkowo w godz. 10.00-15.00 na płycie głównej hali rozgrywane były mecze półfinałowe i finałowe Jubileuszowego Turnieju Siatkówki z okazji 20-lecia UKS Sparta i 20-lecia OSiR. Warto także wspomnieć, że do Narodowego Dnia Sportu przyłączyła się także Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”, która przygotowała bezpłatny wstęp na Strefę Basenową dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Ten weekend poświęcony aktywności fizycznej i wspólnym emocjom sportowym był niesamowitym przeżyciem. Niezależnie od wieku, płci czy umiejętności, wszyscy razem dali z siebie wszystko, by celebrować zdrowy styl życia i jedność przez sport. Hala pełna była nie tylko rywalizacji, ale także uśmiechów, wsparcia i fair play. To wspaniałe uczucie widzieć, jak nasza społeczność łączy się w miłości do sportu. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za Waszą pasję i zaangażowanie. Jesteście niesamowici! Niech Narodowy Dzień Sportu będzie przypomnieniem, że wspólnie możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Dlatego niech nasza pasja do sportu trwa przez cały rok!

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: