Spełnij marzenia - to więcej niż loteria promocyjna. Poznaj szczegóły tego wielkiego projektu!

Już dziś odkryj, jak możesz zmienić swoje życie i pomóc osobom, które naprawdę tego potrzebują! Przygotuj się na niesamowite nagrody, takie jak luksusowe mieszkanie, BMW M3 lub M4 Competition, oraz wiele innych! Już teraz spełnij swoje marzenia dzięki pomysłowi Jose Mariusza Olenika

Spelnij-mazenia.pl to coś więcej niż tylko loteria promocyjna!

spelnij-marzenia.pl, to nie jest kolejna zwykła loteria promocyjna. Wyróżnia ją nie tylko bardzo atrakcyjna nagroda główna. Tu chodzi o coś więcej. Twórca pomysłu, JOSE Kolekcjoner, ma bardzo ambitny plan, by odmieniać życie i to nie tylko osobie, która zgarnie główną nagrodę.

Dla niektórych spełnieniem marzeń może być dom, luksusowe mieszkanie, czy też sportowy samochód. Warto pamiętać jednak , że sfera marzeń to nie tylko dobra materialne. Wiele osób boryka się z problemami, które wymagają naprawdę sporego nakładu finansowego, by powrócić do normalności tudzież w ogóle móc żyć... Dla których marzeniem jest powrócenie do sprawności. Właśnie dla takich osób powstaje szansa z akcją "spełnij marzenia” której ty możesz być częścią.

Jak założyciel chce pomagać najbardziej potrzebującym? Przekazując część swoich zysków dla takich właśnie osób.

Czy taki pomysł jest możliwy?

Pomysł brzmi tak wspaniale, że zapewne zastanawiacie się nad jego wiarygodnością i tym, czy tak wspaniałe nagrody zostaną rozdane. Otóż na pewno! Za pomysłem stoi słynny JOSE Kolekcjoner, którego z pewnością większość z Was kojarzy jako Padre.

W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyjawił, że sprzedał swoją kolekcję 22 samochodów kolekcjonerowi aut z Zatoki Perskiej za kwotę 10 mln USD:
 
Trzy lata później sprowadził się do Berlina ze swoją wystawą Galerii Figur Stalowych. W tamtym czasie media niemieckie podały informację, że jego kolekcja jest warta 100 mln euro:


 
JOSE jest osobą, która nie raz udowodniła, że da się zrobić rzeczy z pozoru niemożliwe. Jest pomysłodawcą Galerii Figur Stalowych, która odniosła światowy sukces oraz innych nietuzinkowych projektów. Jest nie tylko wizjonerem, ale przede wszystkim człowiekiem o ogromnym sercu. Zachęcamy do zapoznania się z resztą z poniższym wywiadem pełnym ciekawych tematów i inspiracji.


 
Patrząc na poprzednie projekty oraz na osiągnięty sukces, jesteśmy niemal pewni, że o kolejnej inicjatywie Jose Mariusza Olenika spełnij-marzenia.pl będzie naprawdę głośno w całym świecie.

Jest to człowiek, który bardzo dba o swoje dobre imię jak również o swój wizerunek. Możemy się spodziewać przejrzystego regulaminu całej akcji, że osoby którym uda się wygrać, dostaną nagrody ale również tego, iż część z zarobionych środków zostanie przekazanych do instytucji, które pomogą osobom najbardziej potrzebującym. Tym właśnie jest akcja, spelnij-marzenia.pl. Dodatkowo wszystkie etapy przedsięwzięcia będą dokumentowane w mediach społecznościowych po to, aby całość jak była najbardziej transparentna i łatwa do zweryfikowania. Każdy z nas będzie miał wgląd do przebiegu ogółu przedsięwzięcia, przez co będzie miał pewność, że cała akcja odbyła się tak, jak nas o tym zapewniano, oraz o tym gdzie trafiły środki dla osób potrzebujących. Nie każdy potrafi pokazać czarno na białym przebieg tak dużych akcji! A w tym wypadku tak jest.

Jakie nagrody będą do wygrania, w loterii promocyjnej "spełnij marzenia"?

Nagrody będę niesamowite, bo przecież mają spełniać marzenia i już teraz możemy przeczytać o mieszkaniu za 1 000 000 zł oraz dodatkowych 200 tys. zł na jego urządzenie. Macie również szansę na sportowy samochód BMW M3 Competition lub BMW M4 Competition do wyboru o wartości pół miliona zł, a dodatkowo w bagażniku znajdziecie aż 200 tys. zł! I wydacie tę sumę na co tylko zapragniecie.

Z pewnością możemy liczyć również na nagrody dodatkowe, ale o tym dowiemy się już przy starcie akcji!

Oczywiście podatek od wygranej również ponosi organizator loterii!

Jak wziąć udział, w loterii promocyjnej spełnij marzenia?

Loteria promocyjna jeszcze nie wystartowała. Jest w trakcie przygotowania, jednak będziemy Was informował na bieżąco o kolejnych działaniach. Już dziś polecamy zapisać się na stronie spelnij-marzenia.pl na listę oczekujących na start projektu. Wystarczy podać swój mail wraz z numerem telefonu oraz potwierdzić wymagane zgody, wtedy od razu zostaniecie powiadomieni o starcie loterii i na pewno nic Wam nie umknie.

Zapisz się już dziś ! Daj sobie szansę na spełnienie marzeń, a przy okazji wesprzesz ludzi, którzy tego potrzebują! Ważną informacją jest również to, że bezpieczeństwo jest zagwarantowane zezwoleniem krajowej administracji skarbowej oraz bankową gwarancją wypłaty nagród.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: