Co prawda mniej liczne niż zapowiadane, grupy pielgrzymów przyjeżdżają do naszych miast. W Grodzisku główne ulice przystrojone flagami państw gości, kwiaty, jak nigdy, kwitną na każdym możliwym klombie. Mniej reprezentacyjne budynki zasłonięte bannerami. Nie ma się co dziwić, gdyż wraz z gośćmi z zagranicy w cały świat pojedzie opinia o miejscach, w których przebywali.

Na profilu FB Grodziska Mazowieckiego możemy śledzić, jak goście od wczoraj przyjeżdżają do Grodziska.

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

My dziś, jeżdżąc po ulicach Grodziska, w wielu miejscach nie poznaliśmy tego miasta, stąd by zapamiętać ten wspaniały widok, zamieszczamy poniżej krótką fotogalerię.

Tymczasem w Milanówku… właśnie, w Milanówku..., czy ktoś nam umie wskazać coś, co się zmieniło na przyjazd gości?

Z naszych obserwacji wynika, że prawie nic się nie zmieniło od naszych ostatnich artykułów. Lato..., więc Ci, którzy powinni dbać o wygląd miasta, pewnie spokojnie odpoczywają na urlopach.

Piszemy prawie, bo Zielony Dołek jest tylko miejscami zielony, a w innych kolejny raz dosiano trawę. Za to bujnie rosną chwasty, z których już nie widać posadzonych krzaczków. Przy willi Waleria jedne butelki sprzątnięto, ale przybyły kolejne, a miejsce, gdzie kiedyś był kosz na śmieci, ktoś chyba złośliwie zaznaczył chusteczkami. Na ul. Krasińskiego poprzednie worki wywieziono, ale pojawiły się nowe, czarne, świeżutkie. W centrum miasta wszędzie wysokie chwasty, niekoszona trawa, śmietnik po namiocie, w którym była Strefa Kibica, a o terenie otaczającym budynek poczty, w którym mieści się Punkt Informacji Turystycznej – przemilczę, bo wstyd pisać. Wysokie chwasty nawet przy wejściu do ZSG Nr 1 od ul Szkolnej, w którym to budynku w środę o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie władz lokalnych z pielgrzymami.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Przygotowani na przyjęcie gości?