W czwartek 8 lutego odebrana została kolejna inwestycja w Pruszkowie. Ukończona bowiem została modernizacja płyty boiska Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Gomulińskiego. Dzięki temu polepszony zostanie komfort treningów uczniów MOS, ale także zawodników i juniorów MKS Znicz Pruszków. Warto zaznaczyć, że najnowsza murawa spełnia wymagania międzynarodowej organizacji piłkarskiej FIFA!

W ramach modernizacji wykonano: nową nawierzchnię o wymiarach 110x74m i parametrach zgodnych z FIFA „Quality Concept for Football Turf”, dwie certyfikowane i pełnowymiarowe bramki z siatkami czy renowację piłkochwytów. W odbiorze inwestycji uczestniczyli m.in.: Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Grzegorz Kamiński Wicestarosta Pruszkowski, Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego, Anna Tużnik – dyrektor MOS, pracownicy Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, przedstawiciele Wykonawcy oraz dyrektor MKS Znicz Pruszków Robert Kochański wraz z zawodnikami Klubu.

Swój pierwszy test murawa miała już w ostatnią sobotę. Znicz Pruszków przy ul. Gomulińskiego zmierzył się towarzysko z drugoligowym KKS-em Kalisz. Płyta spisała się na medal, lecz Żółto-Czerwoni już niekoniecznie. Zadecydowały błędy indywidualne i goście zwyciężyli 2:1 (1:0 dla KKS-u do przerwy).

Wykonawcą zadania była firma RSsport s.c., która za realizację inwestycji otrzymała 2,4 mln zł.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: