Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji z pruszkowskiej komendy w wyniku skrupulatnej pracy ustalili kobietę, która w Pruszkowie oferowała odzież oraz perfumy z podrobionymi znakami towarowymi. Funkcjonariusze zatrzymali sprzedającą, której za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie w wyniku prowadzonych czynności ustalili kobietę, która oferowała w sprzedaży odzież i perfumy, które oznaczone były zarejestrowanymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi wielu znanych marek. Nie były to jednak produkty oryginalne. Znaki towarowe były podrobione. W wyniku przeprowadzonych czynności służbowych policjanci zabezpieczyli 376 sztuk odzieży oraz 32 sztuki perfum.

Po usłyszeniu 17 zarzutów dotyczących wprowadzenia do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi,  57- letnia kobieta  przyznała się do popełnienia przestępstw.  Teraz musi liczyć się, że grozi jej za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: