Już 20 maja w Pruszkowie pojawią się miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. Przez trzy dni od 20 do 22 maja 2022 r. food trucki będą serwować mieszkańcom przepyszne potrawy z wielu stron świata. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI, a my mamy dla Państwa z tej okazji konkurs!

Kulinarne miasteczko stanie pod centrum handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie. Food trucki będą karmić mieszkańców aż przez trzy dni - w piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Nowej Stacji przy ul. Sienkiewicza 19.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

UWAGA KONKURS! Wygraj 2 podwójne vouchery na dania z food trucków. Regulamin konkursu opublikowany zostanie jutro, 18 maja br. o 12.00

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: