Smaczne pożegnanie lata na dachu CH Nowa Stacja

Zapraszamy na II edycję zlotu food trucków w Pruszkowie!

4, 5 i 6 lipca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Pruszkowie po raz kolejny w tym sezonie pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie pożegnania lata będzie miało na parkingu mieszczącym się na dachu CH Nowa Stacja.

Z tej okazji mamy dla Państwa wyjątkowy konkurs!

Długi weekend od 4-6 września upłynie w Pruszkowie pod znakiem dobrego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego pożegnania lata w wyjątkowym miejscu – na dachu centrum handlowego Nowa Stacja, gdzie będzie miał miejsce drugi w tym sezonie zlot.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu organizacja Futraki, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na dachu Centrum Handlowego Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Już jutro w czwartek, 3 września, o godzinie 12.00, na naszym funpage zamieszczone zostanie pytanie konkursowe. Do wygrania 5 pojedyńczych voucherów, na potrawy w wybranym foodtrucku. Więcej szczegółów w środę!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: