Przewoził choinkę na przedniej szybiw

68-letni kierujący przewoził choinkę na swoim samochodzie. Sposób umieszczenia drzewa nie pozostawał żadnych wątpliwości. Kierowca stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa nie tylko dla siebie, ale i innych użytkowników drogi. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a sąd wymierzy mu teraz adekwatną karę za popełnione wykroczenie.

Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego zaplanował święta z pachnącą i świeżą choinką. Nie wiadomo jednak, czym się kierował umieszczając choinkę na dachu, a właściwie na przedniej szybie swojego samochodu.

Policjanci Wydziału Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie kontrolując bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu zauważyli samochód, który był kierowany…..nie wiadomo przez kogo. Po lewej stronie pojazdu było umieszczone drzewo. Trudno było uwierzyć, że kierowca umieścił choinkę z tej samej strony, co sam siedział.

Tłumaczenia i wyjaśnienia mężczyzny były bezcelowe. Mundurowi nie mieli wątpliwości, że choć święta są ważne, to jednak bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pruszkowie.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: