Informujemy mieszkańców, a zwłaszcza dzieci , że ponownie można przed siedzibą Straży Miejskiej zobaczyć „Odblaskową Choinkę”!

Tradycyjnie Straż Miejska w Milanówku zachęca pieszych do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale również w obszarze zabudowanym na nieoświetlonych lub niedostatecznie oświetlonych odcinkach dróg. Nieprzypadkowo przy siedzibie Straży Miejskiej kolejny rok „wyrosła odblaskowa choinka”. Jest ona widoczna w pobliżu stacji PKP.

Już podczas ubierania choinki – pierwsze odblaski trafiły do mieszkańców Milanówka – tych dużych i tych najmniejszych.

Pionierski projekt zapoczątkowany kilka lat temu przez milanowską straż miejską  na akcję odblaskową w grudniu  pn „Odblaskowa choinka”  pozytywnym echem odbił się nie tylko wśród mieszkańców, ale też okolicznych zaprzyjaźnionych straży miejskich. Niektóre z nich postanowiły  rozpowszechnić  ją także na „swoim” terenie. Mamy nadzieję, że i w tym roku dołączą do Nas.

Od 11 grudnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Milanówka –  do odwiedzenia naszego drzewka. Przyjdź i poczęstuj się odblaskiem – „świeć przykładem!”

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Milanowska „Odblaskowa choinka” tradycyjnie powróciła na ul. Warszawską


To może Cię zainteresować: