W sobotę 15 października mieliśmy wyjątkową okazję bawić się w Pruszkowie na koncercie zespołu Voo Voo. Choć koncert był elementem trasy koncertowej z okazji 35-lecia istnienia zespołu, to jego członkowie swą energią mogliby obdarować wielu znacznie młodszych twórców.

Voo Voo to żywa legenda. Współpracowali z największymi światowymi sławami. Sami nagrali ponad 40 płyt studyjnych. Ich utwór „Karnawał” stał się hymnem WOŚP.

W minionym roku zespół świętował 35-lecie istnienia. Pandemia utrudniła świętowanie tego jubileuszu, lecz co się odwlecze, to nie uciecze. Tegoroczna, jubileuszowa, trasa koncertowa zespołu nie jest zwykłą prezentacją kultowych piosenek Wojtka Waglewskiego i spółki. Tego wieczoru w Pruszkowie mieliśmy okazję usłyszeć wyjątkowe, odświeżone i pełne energii aranżacje najbardziej znanych utworów. Niesamowita atmosfera sprawiła, że praktycznie nikt nie był w stanie usiedzieć spokojnie na widowni, a zespół po głośnych nawoływaniach bisował dwukrotnie.

Był to niezapomniany koncert. Na pocieszenie fanom zespołu Voo Voo, którzy nie dali rady tego dnia być w sali widowiskowej pruszkowskiego CKiS, możemy polecić wydany w 2021 r. album „Nabroiło się”. Wiele z koncertowych utworów znalazło się na tej płycie, którą Wojtek Waglewski podsumował dotychczasową historię grupy, jej najważniejsze momenty i najbardziej udane eksperymenty, od których zespół nigdy nie stronił.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Świętowaliśmy 35 lecie Voo Voo


To może Cię zainteresować: