W środę, 21.06.2023 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbyło się zakończenie roku artystycznego dla Szkoły Baletowej TOOLI, Klubu Sportowego Alpha Gym oraz Klubu Sportowego GOLD SPORT. Młodzi adepci tańca, a także ich choreografowie, uraczyli nas ponad czterdziestoma różnymi pokazami różnego rodzaju tańca. Byli mali i duzi, ale na końcu najważniejsi byli rodzice. Bo to dzięki im i ich chęciom młodzi mogą tańczyć i rozwijać swoje pasje i talenty.

- To był kolejny wyjątkowy rok... Wyjątkowy, bo wydarzyło się wiele dobrego, ale też bardzo trudnego. Przetrwaliśmy jeszcze silniejsi, gotowi na nowe wyzwania po wakacjach. Otaczam się wspaniałymi ludźmi - wszystkimi tanecznymi moimi Dziećmi, zjawiskowymi Instruktorami, do których mogę mieć pełne zaufanie, Rodzicami, którzy są obok gotowi by wspierać i wszystkimi Przyjaciółmi Klubu. Czuję wdzięczność i radość. – mówiła po wydarzeniu Marta Lesiewicz, szef wszystkich szefów w klubie.

Na scenie wystąpiły wszystkie grupy wiekowe, które tańczą w zespole Gold Sport, ale najważniejsi z nich dali popis swoich umiejętności na sam koniec. Zatańczyli dla nas Mistrzowie Polski oraz uczestniczy Mistrzostw Europy (grupa Gold 1), ale także inna grupa wiekowa (Gold 2) będąca także finalistą Pucharu Polski sygnowanego WADF – World Artistic Dance Federation.

Serdecznie dziękujemy zespołowi za zaproszenie na to wydarzenie. To był niezapomniany wieczór spędzony z tanecznymi popisami wielce uzdolnionej młodzieży. Sala pękała w szwach, a to dopiero początek dobrego, bowiem Klub Sportowy Gold Sport założony został dopiero w 2018 roku, więc mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym miejscu, a gablota z pucharami będzie musiała zostać poszerzona!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Taneczne zakończenie roku!


To może Cię zainteresować: