Umowa na świadczenie usług komunikacyjnych podpisana

Przez najbliższe sześć lat Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim będzie świadczyło w Gminie usługi w zakresie komunikacji. 11 lutego w ratuszu burmistrz Grzegorz Benedykciński i prezes grodziskiego PKS Zenon Marek podpisali umowę w tej sprawie.

To trzeci wygrany przetarg przedsiębiorstwa z Grodziska Mazowieckiego, wcześniej umowy opiewały na trzy i sześć lat, teraz także jest to sześcioletni kontrakt.

- Liczę na super komunikację - mówił burmistrz Grzegorz Bendykciński, dodał, że firma jest znana i dobrze oceniana. Prezes Zenon Marek podkreślił, że dla prowadzonego przez niego przedsiębiorstwa najważniejsze jest dobro klientów. Dlatego też PKS rozpoczyna modernizację taboru. - Standard świadczonych przez nas usług będzie się systematycznie poprawiał - mówił szef przedsiębiorstwa.

W ramach kontraktu PKS zapewni sprzęt w postaci: 4 autobusów 40-sto miejscowych, 3 autobusy minimum 60-cio miejscowe, 7 autobusów minimum 90-miejscowych dodatkowo 2 autobusy rezerwowe.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: