Galeria Podkowa otwarta dla klientów!

W zeszłą sobotę, 25 maja 2013 o godz. 10.00 otwarta została Galeria Podkowa. Ten zlokalizowany w Podkowie obiekt jest największą galerią handlową w powiecie pruszkowskim i grodziskim.

Podczas, gdy pierwsi klienci zbierali się coraz liczniej przed drzwiami, w głównym hallu trwało uroczyste otwarcie, zakończone przecięciem wstęgi przez Panią Burmistrz Podkowy Leśnej Małgorzatę Stępień-Przygodę, przedstawiciela wykonawcy obiektu oraz prezesa MarcPolu Marka Mikuśkiewicza wraz z żoną, córką i synem. Nie zabrakło także poświęcenia obiektu przez proboszcza podkowiańskiej parafii pw. św. Krzysztofa, księdza Wojciecha Osialę.

Podczas otwarcia dwukondygnacyjnej Galerii oraz sklepu, pierwszych klientów przywitano szampanem i tortem. Na wszystkich odwiedzających czekały atrakcyjne promocje cenowe, liczne degustacje, konkursy, zabawy oraz występy muzyki na żywo. Deszczowa pogoda nie odstraszyła klientów, którzy tłumnie przybyli.

Miłym zaskoczeniem była także spontaniczność młodej obsługi H&M, która nie pozostała długo bez równie spontanicznej odpowiedzi pracowników sklepu Markpol.

Galeria Podkowa to 11 000 m2 powierzchni użytkowej, a sklep MarcPol to 1220 m2 powierzchni sprzedaży, w którym zatrudnienie znalazło ponad 50 osób. W obiekcie znajdą się sklepy: Avans, Rossmann, Galeria Milano czy H&M.

Nowy sklep MarcPol w Podkowie Leśnej czynny jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: od poniedziałku do soboty 08.00 - 21.00, w niedzielę 09.00 - 20.00.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Galeria Podkowa otwarta dla klientów!


To może Cię zainteresować: