Głosuj na pracownie Orange w Kozerkach!

Zachęcamy do wsparcia swoimi głosami wniosku o pracownię Oragne w świetlicy w Kozerkach! Wniosek został zakwalifikowany do 3. edycji programu Pracownie Orange. Teraz spośród 64 zwycięskich pomysłów internauci wybiorą 25 miejsc, w których powstaną nowe świetlice. Głosować będzie można codziennie od 4 do 20 października. Od Was zależy czy PRACOWNIA ORANGE powstanie w naszym powiecie

GDZIE POWSTANIE PRACOWNIA?
Idealnym miejscem na multimedialną Pracownię Orange jest Gminna Świetlica w Kozerkach. Pod opieką Gminnego Ośrodka Kultury działa ona od listopada 2014 roku przy ul. Marsa 37. Pragniemy poszerzyć jej działalność i dać tym samym szansę na rozwój  dzieci i młodzieży.

CO TO ZA MIEJSCE?
Jak podaje Fundacja Orange - Pracownie Orange to multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Są miejscem, w którym poprzez twórcze inicjatywy, zachęcamy społeczności lokalne do zdobywania wiedzy, udziału w kulturze oraz budowania społeczności przy wykorzystaniu nowych technologii.

Dzieli nas „cienka linia” od możliwości prowadzenia dla mieszkańców powiatu grodziskiego takiej właśnie pracowni.

GŁOSUJEMY!
Udało się dojść do ostatniego etapu walki o Pracownię Orange w naszej gminie! Zrobiliśmy co w naszej mocy aby na ostatniej prostej zmierzyć się z innymi 63 miejscowościami - a teraz prosimy Was o pomoc! Dla Was to minutka i kilka kliknięć a dla naszej miejscowości wielka szansa na pozyskanie nowoczesnej pracowni multimedialnej w Gminnej Świetlicy w Kozerkach.

JAK?
W dniach 4 - 20 października na stronie PRACOWNIEORANGE.PL rusza głosowanie. Należy wybrać na mapce województwo mazowieckie a potem nasz projekt na Pracownie Orange w Gminnej Świetlicy w Kozerkach. Głosować można codziennie poprzez maila lub facebooka. Prosimy o głosy i udostępnianie głosowania znajomym. Im nas więcej, tym większa szansa na wejście do 25 miejscowości, które jeszcze w 2017 roku otrzymają nowoczesne pracownie. Każdy głos się liczy!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: