Gminny opłatomat bezgotówkowy w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców w budynku Urzędu Skarbowego został uruchomiony opłatomat bezgotówkowy. Jest to drugi uruchomiony opłatomat Urzędu Miejskiego, dzięki któremu grodziszczanie mogą dokonać wielu opłat skarbowych należnych Gminie Grodzisk Mazowiecki w związku ze sprawami załatwianymi w urzędzie skarbowym.

Obsługa opłatomatu jest bardzo prosta i intuicyjna. Urządzenie krok po kroku przeprowadza użytkownika przez całą transakcję. Płatności można dokonać poprzez wybór odpowiednich transakcji na urządzeniu za pomocą ekranu dotykowego.

Za pomocą urządzenia możemy zapłacić jedną z ośmiu opłat skarbowych, m.in.: opłatę skarbową za pełnomocnictwo szczególne, opłatę skarbową za zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach, opłatę skarbową za zaświadczenie dot. uregulowania podatku od spadków i darowizn oraz inne. Aby zakończyć płatność wystarczy mieć przy sobie kartę płatniczą (stosowaną w bankomatach). Korzystanie z opłatomatów odbywa się bez dodatkowych opłat i prowizji. Po zakończeniu transakcji opłatomat wydaje potwierdzenie dokonania transakcji.

Uruchomienie opłatomatu w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim stanowi konsekwentną kontynuację działań gminy Grodzisk Mazowiecki w kierunku wprowadzania innowacji. Opłatomat skróci czas oczekiwania w kolejkach.

Opłatomat znajduje się na parterze budynku Urzędu Skarbowego przy ul. Dalekiej 22 i jest do dyspozycji mieszkańców w godzinach pracy urzędu.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: