W piątek, 5 listopada br., oficjalnie otwarty został nowy budynek Urzędu Skarbowego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Dalekiej 22. Nowa siedziba urzędu została przygotowana zgodnie z obowiązującymi standardami i jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

W uroczystości udział wzięli przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej w Warszawie, lokalne władze samorządowe i służby, ale przede wszystkim pracownicy grodziskiego Urzędu Skarbowego, z pośród których wielu otrzymało tego dnia awans i wyróżnienia.

- Przedsięwzięcie to podniesie nie tylko standard działania urzędu skarbowego, ale pozwoli na zachowanie jakości pracy i obsługi klientów na wysokim poziomie, stając się wzorcową jednostką administracji skarbowej – nowoczesną, efektywną i przyjazną – mówił Bartosz Zbaraszczuk - Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Sam budynek jest bardzo nowoczesny. Na parterze zlokalizowana została Sala Obsługi Klienta. Tam właśnie będzie można załatwić większość spraw związanych z obsługą korespondencji, rejestracją podatkową, podatkami od spadków i darowizn, wydawaniem zaświadczeń i potwierdzaniem profilu zaufanego. Dla klientów przygotowano też specjalny parking wzdłuż ul. Józefa Chełmońskiego.

Godziny przyjęć interesantów nie ulegają zmianie. Urząd czynny jest w poniedziałki w godzinach 8.00 - 18.00, a od wtorku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Urząd Skarbowy oficjalnie otwarty


To może Cię zainteresować: