Michał Klonowski

MICHAŁ KLONOWSKI

KANDYDAT NA BURMISTRZA I RADNEGO GMINY GRODZISK MAZOWIECKI

DIALOG PASJA MIESZKAŃCY - WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

Szanowni Państwo, nazywam się Michał Klonowski, od urodzenia jestem mieszkańcem Grodziska Mazowieckiego. Pierwsze lata swojego życia spędziłem w domu swojej babci, przy ulicy Jana Kilińskiego. Stamtąd w wieku 3 lat, przeprowadziłem się z rodzicami i z siostrą do mieszkania przy ulicy 11-go Listopada. Jako mały chłopiec i nastolatek uprawiałem zawodniczo tenis ziemny. Spędziłem niezliczone godziny na treningach na naszych grodziskich kortach, które w tamtych latach były centrum spotkań sportowych i towarzyskich. To właśnie z tego okresu mam największe grono przyjaciół. Dorastałem w Grodzisku, widząc, jak się rozwija i zmienia. Po studiach na Politechnice Warszawskiej znalazłem tu pracę w firmie Rabugino, a później Danfoss.

W styczniu 2016 r. rozpocząłem pracę w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji. Od tego dnia, pracując na rzecz naszego samorządu i mieszkańców, osobiście i zespołowo miałem realny wpływ na zmiany jakie zachodzą w naszej gminie.

Jako Prezes Zarządu grodziskich wodociągów, zrealizowałem rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków, czyniąc ją obiektem nowoczesnym i w znacznym stopniu zasilanym energią odnawialną. Zrealizowałem budowę 40 kilometrów sieci wodociągowych i 30 kilometrów sieci kanalizacyjnych, dając możliwość podłączenia się ponad czterem tysiącom mieszkańców.

Pełniąc funkcję Wice Burmistrza, odpowiadałem za kluczowe wydziały, a w szczególności za: inwestycje, ochronę środowiska, drogi i planowanie przestrzenne.

Jako członek zarządu Grodziskich Przewozów Autobusowych zadbałem o zwiększenie zasięgu i częstotliwości komunikacji miejskiej.
Dziś, w okresie zbliżających się wyborów samorządowych, wraz z zespołem doświadczonych, otwartych na współpracę i kompetentnych osób, staję przed Państwem jako samodzielny i niezależny kandydat na radnego i burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Ja i mój zespół mamy swój własny wizerunek, własne pasje i osobowość.

W tej kampanii nie będziemy mieli możliwości pokazywania się przy „przecinaniu wstęg”, ale mamy możliwość porozmawiania i wyjścia do Państwa, aby poznać oczekiwania, jakie stawiacie włodarzom miasta.

Naszym celem jest nie tylko utrzymanie obecnego tempa rozwoju, ale jego możliwy wzrost o co najmniej 30 %. Chcemy to zrealizować dzięki jeszcze skuteczniejszemu pozyskiwaniu zewnętrznych środków finansowych oraz zwiększeniu efektywności realizacji codziennych działań.

Jako doświadczony menadżer gwarantuję sukces, jako inżynier zapewniam dokładność i profesjonalizm, jako rodowity mieszkaniec Grodziska wkładam w swą pracę całe serce! Drodzy Mieszkańcy, postawcie na Dialog i Pasję, wybierzcie Wspólny Samorząd! Wspólnie możemy więcej.

Do zobaczenia na wyborach już 7 kwietnia.

Materiał sfinansowany ze środków KWW Wspólny Samorząd

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: