Kampania rozpoczęta z przytupem!

W poniedziałek 11 marca br. w grodziskiej Mediatece oficjalnie swą kampanię rozpoczął KWW Wspólny Samorząd. Spotkanie przyciągnęło pełną salę członków jak i sympatyków Komitetu. Podczas prezentacji mieliśmy okazję poznać bliżej nie tylko Michała Klonowskiego – kandydata na burmistrza, ale też wszystkich kandydatów do Rady Miasta oraz Rady Powiatu. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia.

Każdy z nas ma swój zawód, swoje pasje ale, łączy nas jedno – ogromne zaangażowanie w sprawy Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz w sprawy powiatu grodziskiego – mówił na wstępie Michał Klonowski. – Absolutnie nie jesteśmy opozycją krytykującą dotychczasowe działania Rady Miejskiej i Burmistrza. Widzimy natomiast obszary do poprawy i kierunki dalszego rozwoju miasta i powiatu. Jako fachowcy gwarantujemy wzrost rozwoju o co najmniej 30 %. Stawiamy na dialog z mieszkańcami i dlatego dzisiaj tu z Państwem jesteśmy.

Po kandydacie na burmistrza głos zabrał Henryk Tuszyński, startujący w ramach komitetu do Rady Powiatu. We wstępie podziękował Ewie Górskiej będącej pełnomocnikiem komitetu oraz wszystkim kobietom zaangażowanym w jego pracę. – Bardzo się cieszę, że na sali jest dużo kobiet. Dają one poczucie stabilności – mówił.

Ewa Górska miała zaś dla wszystkich bardzo dobrą wiadomość. – Dziś Michał Klonowski został zarejestrowany jako pierwszy kandydat na burmistrza. Mamy pełne listy i mam nadzieję, że coraz liczniej będziemy spotykać się z mieszkańcami. Chcemy, by dialog, który obiecujemy w naszym haśle, cały czas był obecny.

Po tym miłym akcencie zebrani mieli okazję poznać kandydatów do Rady powiatu i Gminy Grodzisk Maz. Michał Klonowski przedstawił też najważniejsze postulaty w sferze szkolnictwa i edukacji, komunikacji, bezpieczeństwa społecznego czy rekreacji. Mogliśmy dowiedzieć się też o pomysłach dedykowanych zarówno młodzieży, jak i coraz liczniejszej grupie seniorów.

Po prezentacji kandydat na burmistrza Michał Klonowski, jak i radni odpowiadali na pytania zgromadzonych na sali mieszkańców. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia!

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: