Prima Aprilis w tym roku było dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego przyjemną niespodzianką. W tym dniu dobrą zabawę i salwy śmiechu zagwarantowała obecność młodzieży. Z myślą o niej zorganizowano w Hali Widowiskowo-Sportowej CAIIS liczne atrakcje, zabawy i występy muzyczne.

Pierwszego dnia kwietnia z okazji Grodziskiego Dnia Młodzieży przygotowano wiele interesujących rozgrywek. W Hali Widowisko-Sportowej CAIIS odbyły się atrakcje sportowe, w tym gra w siatkówkę, piłkę ręczną oraz tenisa stołowego. Warto wspomnieć o prowadzonych zajęciach z judo. W trakcie spotkania skorzystać można było ze ścianki wspinaczkowej oraz wysłuchać wykładu astronomicznego o obserwacji słońca. Dla uczestników wydarzenia dostępna była: fotobudka 360', konsola Xbox Series X, długopisy 3D, strefa „chillu” z planszówkami, stanowisko VR, open mike oraz blender bike.

Udział w artystycznej części programu wzięli: Krystian Embradora – uczestnik Top Model oraz początkująca wokalistka Justyna Kawałko występująca pod pseudonimem „Efi”. Na scenie pojawił się także zespół The Wreckage, który zrobił duże wrażenie na młodzieży. Publiczność miała okazję być również świadkiem pokazu Karoliny Pawlak oraz Jakuba Malickiego. Ważnym aspektem spotkania była nagroda ,,Samorządowiec Przyjazny Młodzieży'' wręczona Burmistrzowi Grodziska Mazowieckiego, Grzegorzowi Benedykcińskiemu za działania na rzecz wspierania młodzieży oraz podejmowanie inicjatyw młodzieżowych. Wydarzenie tego dnia kończyła dyskoteka, do której wszyscy mogli się przyłączyć.

W zaplanowaniu i organizacji dnia uczestniczyli: Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego z Radą Miejską oraz Ośrodek Kultury. Celem corocznej inicjatywy jest podarowanie młodym uśmiechu i czasu, które są bezcenne. To właśnie dzięki grom i zabawom interaktywnym młodzież rozwija swoje pasje, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Moc atrakcji w Dniu Młodzieży


To może Cię zainteresować: