Zatrzymaniem 23–latka podejrzanego o dokonanie rozboju zakończyły się ostatnie działania grodziskich policjantów. Właściciel odzyskał również rower skradziony podczas tego przestępstwa. Artur N. usłyszał zarzut, za który grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Działania grodziskich policjantów rozpoczęły się natychmiast po zgłoszeniu przestępstwa przez pokrzywdzonego. Młody chłopak poinformował, że w nocy został zaatakowany przez grupę mężczyzn, a jeden z nich groził mu, uderzył i zabrał jego rower warty prawie 1800 złotych. Kryminalni szybko dotarli do świadków i ustalili przebieg zdarzenia. Wytypowali też osoby, które mogły brać udział w przestępstwie. Jeszcze tego samego dnia do właściciela wrócił  skradziony jednoślad.

Następnego dnia policjanci zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn. Podczas dalszych czynności grodziscy dochodzeniowcy wyjaśnili, że napastnikiem, który zabrał rower był zatrzymany 23– latek.  Artur N. usłyszał zarzut dokonania rozboju. Mężczyzna przyznał się do przestepstwa i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze w zawieszeniu.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: