Sprzątamy Grodzisk!

19 września, w związku z ogólnoświatową inicjatywą “Sprzątanie Świata”, zachęcamy Was do udziału w akcji sprzątania powiatu. W Polsce jest to już 27 edycja tej cennej kampanii, organizowanej przez Fundacja Nasza Ziemia.

Akcja ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie problemu śmieci w powiecie oraz wzmocnienie pozytywnych wartości i kultury obywatelskiej wśród mieszkańców.

Wolontariusze, sympatycy oraz członkowie Partii Zielonych zapraszają mieszkańców do zaangażowania. Chcą ich zachęcić, aby razem z przyjaciółmi, sąsiadami i rodziną wyszli na zewnątrz w trzeci weekend września i aktywnie spędzili czas, biorąc udział w pozytywnej inicjatywie.

- Potrzebujemy Waszej pomocy aby uprzątnąć śmieci z terenów leśnych, rzek, rowów przydrożnych, placów, łąk oraz pól na terenie powiatu. Pomóżcie nam wypromować akcję, zachęćcie sąsiadów, znajomych i rodzinę do udziału. - zachęca Mirosław Kaznowski, współprzewodniczący grodziskiego koła Partii Zielonych.

Organizatorzy zapewniają, że na ich grupie Facebook pod hasłem “Sprzątamy Grodzisk!” wkrótce zostanie opublikowana mapa Grodziska z punktami odbioru zapełnionych worków na śmieci. Proszą, aby mieszkańcy samodzielnie się zorganizowali i uprzątnęli zaśmiecone miejsca w ich najbliższym otoczeniu.

Wszelkie szczegóły dotyczące omawianej akcji są dostępne na portalu Facebook pod wydarzeniem pt. “Sprzątamy Grodzisk!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: