Zapraszamy na koncert charytatywny!

Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna Grodziska Mazowieckiego pragnie serdecznie zaprosić na koncert charytatywny organizowany z inicjatywy grodziskiej młodzieży. Koncert odbędzie się 6.12.2021 r. w Mediatece (ul. 3 maja 57, Grodzisk Mazowiecki), rozpocznie się o godz. 18:00.

Wystąpią: Stowarzyszenie „Dla Autyzmu”,  grupy wokalne Galerii Młodych prowadzone przez Dagmarę Jaworską, zespół Axon prowadzony w Ośrodku Kultury przez Piotra Gąssowskiego oraz zespół MAWT. Gościnnie wystąpi także zespół HopSAS działający w Strefie Aktywnego Seniora. Podczas koncertu obecni będą wolontariusze, którzy będą prowadzili zbiórkę do puszek na rzecz małego Maciusia – chłopca z Grodziska Mazowieckiego, który zbiera na operację nóżki w Paley European Institute.

Więcej szczegółów dot. Maciusia pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/macius.

Koncert poprowadzą członkowie MGK, którzy upieką wcześniej słodkości i stworzą ozdoby choinkowe. Będą one podziękowaniem za dobrowolny datek do puszki.

Wydarzenie startuje o 18:00, drzwi dla gości otwarte zostaną o godz. 17:30. Na wejściu wydawane będą bezpłatne wejściówki. Ze względu na obostrzenia organizatorzy mogą wpuścić jedynie 50% obłożenia widowni, czyli 50 osób. Kiedy te miejsca się wyczerpią, wpuszczone zostaną  jedynie osoby, które zechcą dobrowolnie okazać certyfikat szczepienia przeciwko covid.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: