Zapraszamy na Planszowy Grodzisk

Zapraszamy w weekend 22-23 października br. do grodziskiej hali widowiskowo-sportowej na Pierwszy Festiwal Gier - Planszowy Grodzisk. Bedzie to wyjątkowa impreza, która ma pokazać ogromny i ciekawy świat planszówek przeżywający ostatnio prawdziwy rozkwit.

Impreza jest dla wszystkich, niezależnie czy jesteście starymi planszowymi wyjadaczami, czy nigdy nie graliście w planszówki. Przez dwa dni, zaprezentujemy i będziemy wspólnie grać w planszówki, bitewniaki, RPG, rozegramy turnieje oraz pogadamy, jak wykorzystać gry planszowe w edukacji, oraz jak za ich pomocą spędzić czas z najbliższymi z dala od cyfrowego świata.

W czasie paneli tematycznych porozmawiamy jak wykorzystać gry planszowe w edukacji, oraz wspólnie zastanowimy się jak uczynić Grodzisk Mazowiecki, podwarszawskim centrum gier planszowych nie tylko przez dwa dni, ale poprzez stworzenie społeczności i cykliczne wspólne granie w obiektach Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki.

Pierwsza edycja odbędzie się w pięknej nowej Hali Widowiskowo Sportowej.

Zachęcamy to polubienia profilu Festiwalu: https://www.facebook.com/PlanszowyGrodzisk na którym będziemy publikować najnowsze informacje. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie do nas na adres: planszowy.grodzisk@gmail.com

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: