Dzięki wsparciu finansowemu od jaktorowskiego samorządu od wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Jaktorowie korzystają z nowego pojazdu służbowego. Radiowóz z nowymi policyjnymi oznaczeniami będzie służył funkcjonariuszom na całym terenie ich działania. Symboliczne przekazanie kluczyków do auta odbyło się wczoraj przed budynkiem jaktorowskiego Komisariatu Policji.

Wczoraj przed budynkiem jaktorowskiego Komisariatu Policji odbyło się symboliczne przekazanie nowego radiowozu dla miejscowych funkcjonariuszy. W spotkaniu uczestniczył Komendant  Powiatowy Policji w Grodzisku Maz.- insp. Wojciech Bogiel i Komendant Komisariatu Policji w Jaktorowie- nadkom.Bartosz Zając oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego- Sławomir Kamiński, a także radni i mieszkańcy gminy Jaktorów. Po symbolicznym odebraniu kluczyków do nowego pojazdu służbowego Komendant Powiatowy na ręce obecnych przedstawicieli władz samorządowych złożył serdeczne podziękowania za przekazane wsparcie finansowe, które pozwoliło na zakup tak potrzebnego w służbie sprzętu transportowego. Jednocześnie wyraził przekonanie, że dodatkowy radiowóz pomoże jeszcze szybciej dojeżdżać na miejsca interwencji i skuteczniej nieść pomoc mieszkańcom na całym terenie działania jaktorowskich funkcjonariuszy.

Nowy oznakowany radiowóz marki Kia Cee’d  został zakupiony w połowie ze środków policyjnych oraz dofinansowania ze strony samorządu gminy Jaktorów, które wyniosło 60 tysięcy złotych. Pojazd  jest w nowych policyjnych barwach - ma srebrne nadwozie z odblaskowym niebieskim pasem wyróżniającym z białymi elementami odblaskowymi. W celu poprawy widoczności i rozpoznawalności na aucie umieszczone są dodatkowe elementy odblaskowe w postaci pasów barwy żółto -zielonej o właściwościach fluorescencyjnych oraz zwiększona jest ilość ledowych lamp błyskowych.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: