Od kilku dni policjanci z grodziskiej komendy mają do swojej dyspozycji nowy radiowóz. Nieoznakowane bmw zakupiono ze wspólnych środków budżetowych Policji oraz środków finansowych przekazanych przez Starostwo Powiatu Grodziskiego. Bardzo potrzebny pojazd jest już wykorzystywany przez policjantów ruchu drogowego do działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu.

Nowoczesny radiowóz dla grodziskich policjantów został zakupiony ze środków finansowych pochodzących z funduszu starostwa oraz Rządowego Programu Modernizacji Policji. Nieoznakowane bmw posiada silnik o mocy 185kw i jest wyposażony w videorejestrator, 2 kamery i laptop. Takie auto było bardzo potrzebne funkcjonariuszom, szczególnie do działań na drogach powiatu grodziskiego.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne nie było możliwości uroczystego przekazania nowego radiowozu policjantom i złożenia podziękowań za wspracie na jego zakup. Zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami od pierwszego dnia auto służy funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego do zapewniania bezpieczeństwa na ulicach całego powiatu.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Grodziscy policjanci otrzymali nowy radiowóz


To może Cię zainteresować: