Na naszych łamach staramy się publikować wszystkie listy otrzymane od naszych czytelników. Niezwykle nam miło, jeżeli tak, jak w tym przypadku, możemy podzielić się pozytywnymi doświadczeniami czytelników.

Jestem mieszkanką Milanówka. Z gazety „Obiektywna” dowiedziałam się, że w Jaktorowie w dniu 4 czerwca br. będzie uruchomiony Powszechny Punkt Szczepień przy ul. Chełmońskiego 4. Zatelefonowałam i udało mi się zapisać już na 4 czerwca. Miałam pewne obawy, czy trafię do punktu szczepień, gdyż nie znam Jaktorowa, a poza tym, czy będę miała gdzie zaparkować samochód. Jakie było moje zdziwienie, gdy na rogu drogi 719 i ul. Chełmońskiego zobaczyłam duże plakaty ze strzałką na parking i ze strzałką do punktu szczepień.

Na parterze jest rejestracja, w której przekazują ankiety do wypełnienia i numerki przypisane do szczepionej osoby, oraz wiele stolików, przy których można usiąść i wypełnić ankietę. Potem przechodzi się na I piętro, gdzie w dwóch pokojach wykonuje się szczepienia. Są też dwie poczekalnie dla oczekujących na szczepienie i tych, którzy odpoczywają po szczepieniu. Przy wejściu do budynku  oraz w każdym pokoju znajdują się środki do odkażania dłoni, a stoliki na parterze i krzesła w pokojach na I piętrze zapewniają dystans społeczny. Wszędzie są napisy, nie sposób mieć jakąkolwiek wątpliwość, gdzie się udać. Gratulacje dla organizatorów tego punktu szczepień. Brat mój był szczepiony w szpitalu w Żyrardowie. Nachodził się po terenie, nim trafił do punktu szczepień. Zero informacji.

I jeszcze apel do czytelników gazety „Obiektywna”. Szczepmy się. Zadbajmy o naszych bliskich. Mamy teraz dużo szczepionek. Nie ma ograniczeń. Każdy, kto jest chętny, ma szansę zaszczepić się.

Czytelniczka Z.B.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: