W związku z pracami związanymi z przebudową dworca Warszawa Zachodnia i stacji Ożarów Mazowiecki, 14 marca zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

W związku z powyższym ruch pociągów na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Zachodnia będzie odbywał się jednotorowo. Część pociągów KM skończy i rozpocznie bieg na stacji Warszawa Główna lub Warszawa Centralna.

Na linii R1 Warszawa-Skierniewice zmiany dotkną pasażerów pociągów „Wiedenka”, popołudniowego pociągu „Bolimek”. Będą one rozpoczynały i kończyły bieg na stacji Warszawa Główna. Ta sama zmiana dotyczyć będzie też kilku pociągów do/z Grodziska Mazowieckiego. Należy więc dokładnie sprawdzić stację, do której dotrze pociąg.

Większe zmiany czekają pasażerów linii R3 Warszawa-Łowicz. Rozpoczyna się kolejny etap prac związany z przebudową stacji Ożarów Mazowiecki. Rozkład jazdy ulegnie zmianie również 16 kwietnia, 11 maja oraz 26 maja. Od 16 kwietnia z uwagi na wprowadzenie ruchu jednotorowego od przystanku Warszawa Gołąbki do stacji Błonie część odwołanych połączeń zostanie zastąpionych przez zastępczą komunikację autobusową kursującą na odcinku Warszawa Włochy – Błonie.

Rozkłady do pobrania:

R1 Warszawa-Skierniewice 14 III-12 VI
R3 Warszawa-Kutno 14 III-15 IV
R3 Warszawa-Kutno 16 IV-10 V
R3 Warszawa-Kutno 11-25 V
R3 Warszawa-Kutno 26 V-12 VI

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: