Kradł rowery. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Michałowicach prowadzą postępowanie przygotowawcze, w sprawie kradzieży trzech rowerów, do których doszło w dniach 21-23 września tego roku w Regułach, Komorowie i Michałowicach. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy może mieć bezpośredni związek z tymi kradzieżami. Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z dyżurnym Komisariatu Policji w Michałowicach w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach, pod nr tel. 47 72 46 745, 22 753 40 45. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: komendant.kp-michalowice@ksp.policja.gov.pl

Policjanci z Zespołu Kryminalnego KP w Michałowicach, prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży rowerów w okresie 21-23 września tego roku. Do kradzieży doszło w Michałowicach, Regułach i Komorowie.

Funkcjonariusze, w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tymi kradzieżami.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Michałowicach przy ul. Kuchy 15 w  Regułach, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 745 i 22 753 40 45.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres:

komendant.kp-michalowice@ksp.policja.gov.pl

Policja gwarantuje anonimowość!

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Kradł rowery. Rozpoznajesz tego mężczyznę?


To może Cię zainteresować: