Akcja fundacji Zoodoptuj #ZoodoptujMobilizuje dotarła do Milanówka

Trwa jedna z największych ogólnopolskich akcji Fundacji Zoodoptuj - #ZoodoptujMobilizuje, która za cel stawia sobie chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć schroniska w najgorszym możliwym czasie w roku - na jesień i zimę.

Schron Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Milanówku odebrało paletę karmy wartą ponad 1000 PLN od Zoodoptuj z Andrychowa (woj. małopolskie). W zestawie pojawiły się przede wszystkim specjalnie dobrane karmy świetnych, specjalistycznych marek - suche i mokre. W efekcie, do Milanówka trafiła karma doskonałej jakości - sucha oraz mokra, czyli to, czego potrzebę zadeklarowała placówka!

Tymczasem, przed Fundacją Zoodoptuj wciąż gros kolejnych placówek w całej Polsce w ramach akcji, na które przeznaczone będą środki w wysokości minimum 1 000 PLN na każde z potrzebujących miejsc. Akcja finansowana jest ze środków własnych fundacji.

Pierwszoplanowym i nadrzędnym celem akcji jest mobilizacja lokalnej społeczności do pomocy schroniskom i pokazanie, że pomaganie nie jest trudne, a może dostarczyć wiele satysfakcji! Bezdomne zwierzęta potrzebują szeregu artykułów, do których dostęp często jest utrudniony.
I właśnie do tego Zoodoptuj swoimi działaniami chce zmobilizować:

● zbiórka karmy,
● wyprowadzanie psów,
● wolontariat,
● akcje promocyjne w social mediach,
● pomoc finansowa i rzeczowa

Oto, co możesz zrobić!

Zachęcamy więc do zapoznania się z infografiką, a następnie… Podjęcia pierwszego kroku. Bezdomniaki z pewnością to docenią - merdem i radosnym pyszczkiem!

Więcej informacji o akcji:
https://zoodoptuj.pl/blog/zoodoptuj-mobilizuje-pomagamy-30-schroniskom-w-polsce/

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: