Komenda Stołeczna Policji wstępnie zakwalifikowała jako atak terrorystyczny dzisiejsze wydarzenia w Milanówku. Burmistrz Piotr Remiszewski po otwarciu przesyłki, która przyszła do jego sekretariatu w Urzędzie Miasta nagle źle się poczuł.

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś w godzinach popołudniowych w milanowskim Urzędzie Miasta. Popdczas przeglądania otrzymanej korespondencji Burmistrz Piotr Remiszewski poczuł się źle. Po początkowo niezbyt groźnych objawach, szybko doszło do poważnych duszności. W urzędzie interweniowały służby ratownicze, w tym strażacy ze specjalnej jednostki zajmującej się środkami chemicznymi. Obiekt zabezpieczała również policja. Sprawą zajmuje się Komenda Stołeczna Policji, która zakwalifikowała to zdarzenie jako atak terrorystyczny. Urząd Miasta pozostanie zamknięty do jutra (środa 31.03) do końca dnia.

Burmistrz Piotr Remiszewski już wcześniej otrzymywał pogróżki. Grożąca śmiercią osoba zostałą skazana prawomocnym wyrokiem na 2,5 roku więzienia w zawieszeniu na rok.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: