W Teatrze Letnim MCK, w cyklu "Markowe wieczory", po raz drugi spotkaliśmy się z Markiem Majewskim i zaproszonymi przez niego artystami. Tym razem poza gospodarzem wieczoru wystąpili: Zuzanna Wojtczak, Katarzyna Jamróz i Kabaret Świerszczychrząszcz ze Szczebrzeszyna.

Obie Panie śpiewały piosenki francuskie. Pierwsza, Zuzanna Wojtczak - młoda mieszkanka Milanówka, uczennica Darka Biernackiego, wykonała 3 piosenki w języku francuskim, w tym jedną na bis.

Katarzyna Jamróz, absolwentka krakowskiej PWST, jedna z najwybitniejszych w Polsce wykonawczyń piosenek żydowskich, mieszkanka Podkowy Leśnej, zaśpiewała po polsku kilka przebojów Edith Piaf.

Śpiewał również Marek Majewski, 2 piosenki w duecie z Katarzyna Jamróz, a potem kilka piosenek solo, a razem ze zgromadzoną publicznością  refren piosenki „Że Tobie się jeszcze chce”, która ma szansę zostać „hymnem” Markowych wieczorów.

Spotkanie zakończył występ Marcina Wąsowskiego i Michała Łysiaka z Kabaretu Świerszczychrząszcz, artystów występujących od 2007 roku, świetnych pantomimicznie, prezentujących bardzo dobre zgranie ruchu z muzyką.

Wszystkie występy nagradzane były  długimi brawami.  Artysci bisowali spełniając życzenia publiczności.
Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: "Markowe wieczory" w Milanówku


To może Cię zainteresować: