Tubis Trio powraca z koncertem

Już 20 marca w ramach cyklu „Jazz w Milanówku” powraca Maciej Tubis ze swoim trio. Niedawny, wspólny występ z Magdą Kumorek w repertuarze Krzysztofa Komedy został niezwykle entuzjastycznie przyjęty nie tylko przez fanów muzyki jazzowej. Tym razem w gościnnych progach Starego Kina będziemy mieli okazję zapoznać się z autorskimi kompozycjami tego wyjątkowo prężnie działającego tria. Obok Tubisa zagrają Paweł Puszczało na kontrabasie i Przemek Pacan na perkusji.

Zespół Tubis Trio powstał w 2004 roku jednak debiutancki album grupy „Live in Luxembourg” ukazał się dopiero w 2008 r. W tym samym roku jej lider – Maciej Tubis – wydał solowy krążek pt. „Spełnienie…”.

W ciągu szesnastu lat wspólnej działalności muzycy rozwijali swój niepowtarzalny styl, czerpiąc inspiracje z dzieł muzyki poważnej i jazzu europejskiego. Współpracowali m.in. z Januszem Henrykiem Iwańskim, Wojciechem Konikiewiczem, a także duetem Lipnicka & Porter. Stworzyli też łącznie cztery studyjne płyty oraz piąty album poświęcony pamięci Dawida Bajgelmana – związanego z Łodzią dyrygenta i kompozytora żydowskiego pochodzenia.

Zapraszamy 20 marca 2020 r. o godzinie 20.00 do Starego Kina w Milanówku

Bilety do kupienia w MCK (ul. Kościelna 3). Rezerwacje pod numerem 22 758 32 34.

Bilety w cenie 40 zł, a z Milanowską Kartą 3+ bezpłatne.


UWAGA KONKURS!

Konkurs dla naszych fanów Facebook. W poniedziałek, 16 marca br, wygraj podwójny bilet na koncert „TUBIS TRIO”. Więcej informacji wkrótce! Śledź informację na naszym profilu Facebook

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: