W czwartek 25 kwietnia 2014r. punktualnie o 9 rano otwarte zostały pierwsze sklepy w milanowskim parku handlowym Vendo Park. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie TESCO, a na klientów czekają nowe sklepy sieci Deichmann, Martes Sport, Maxi Zoo, Neonet, Pepco, Rossmann czy Apteka Cosmedica.

Na przybyłych na otwarcie mieszkańców czekało wiele atrakcji, zwłaszcza dla dzieci. Podczas gdy dorośli poszli na zakupy, najmłodsi uczestnicy mogli przyglądać się występom clowna i szczudlarzy, bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, brać udział w malowaniu buziek czy zajadać się darmową watą cukrową.

W dniu otwarcia i przez cały najbliższy weekend posiadacze zwierząt mogą kupić wszystkie produkty w sklepie Maxi Zoo z 20% upustem. Spośród wszystkich klientów, którzy zrobią do 26 kwietnia zakupy o wartości 200 zł, w sklepie Neonet wyłoniony zostanie zwycięzca telewizora, robota kuchennego oraz tabletu. Dodatkowo do 30 kwietnia wszyscy klienci Neonet będą mieli możliwość zrobienia zakupów z ratą 0%, a dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup produktów o wartości powyżej 1000 zł NEONET na otwarciowy weekend przygotował promocyjną cenę na usługę transportową - symboliczne 1 zł. Konsultacje i liczne promocje przygotował również sklep Rossmann.

Warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od okolicznych galerii cała powierzchnia handlowa została wynajęta na długo przed otwarciem kompleksu, a mieszkańcy Milanówka, oprócz nowych sklepów otrzymali, nowy bankomat sieci Euronet. Powierzchnia sklepu liczy ok. 3000 metrów kwadratowych. Park otwarty będzie w dni powszednie w godzinach 9.00-21.00 a w niedziele od 10.00 do 18.00

Milanowska inwestycja jest drugim parkiem handlowym Vendo Park firmy TREI Real Estate GmbH w Polsce. - Rozwój naszego konceptu parków handlowych przyspiesza. Następne otwarcie w Polsce zaplanowane jest w Chełmie jeszcze w tym roku. Również ten Vendo Park jest w większości wynajęty - mówi Michael Neervoort, dyrektor zarządzający TREI Real Estate. - Zainteresowanie najemców utwierdza nas w przekonaniu, że nacisk na wysoką jakość naszego konceptu jest uzasadniony. - kontynuuje Neervoort. Wraz z otwarciem obiektu w Milanówku TREI Real Estate zarządza siedmioma Vendo Park w Polsce, Czechach i na Słowacji. Trzy następne parki handlowe są w fazie budowy, kolejne w fazie projektowania i komercjalizacji. W samej Polsce TREI Real Estate widzi potencjał dla budowy obiektów w 40 lokalizacjach.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Vendo Park otwarty


To może Cię zainteresować: