Turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie

W piątek, 14 lipca br, na terenie orlika w Nadarzynie odbył się drugi turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Do udziału w turnieju zaproszone zostały wszystkie gminy powiatu pruszkowskiego oraz służby współpracujące.

W piątek na boisku „Orlik” w Nadarzynie odbył się  drugi turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie insp. Michała Pisarskiego. Do udziału w turnieju zaproszone zostały wszystkie gminy powiatu oraz służby współpracujące.  Swoje drużyny wystawiły: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, Miasto Pruszków, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, Gmina Nadarzyn, Gmina Michałowice, Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie, Komisariat Policji Warszawa Bemowo oraz drużyna „MAGO”.

Turniej otworzył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie insp. Michał Pisarski, którym wszystkim uczestnikom życzył powodzenia w grze.  Po emocjonujących rozgrywkach wyłoniono zwycięską drużynę.

Pierwsze miejsce zajęła Gmina Nadarzyn, drugie Starostwo Powiatowe w Pruszkowie a trzecie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie wspólnie z I Zastępcą podinsp. Mirosławem Gruda wręczyli puchary, dyplomy oraz medale na pamiątkę sportowych zmagań.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w spotkaniu.

fot: Arkadiusz Darka, asp.szt. Monika Orlik
film: Arkadiusz Darka

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie


To może Cię zainteresować: