Grodziscy kryminalni zatrzymali 28–latka, podejrzanego o kradzieże rowerów i odzyskali jeden z pojazdów. Policjanci ustalili, że Michał B. w tym miesiącu dokonał trzech tego typu przestępstw w Podkowie Leśnej. Mężczyzna, karany wcześniej za podobne czyny, przyznał się do zarzucanych mu kradzieży i dobrowolnie poddał karze. Tym razem trafi za kratki na 6 miesięcy i przez 2 lata będzie wykonywał prace społeczne.

Natychmiast po zgłoszeniu kradzieży rowerów w okolicy stacji kolejowej w Podkowie Leśnej, grodziscy policjanci rozpoczęli swoje działania wykrywcze. Po kilku dniach jako sprawca tych czynów wytypowany został znany funkcjonariuszom 28-latek. Kryminalni szybko ustalili miejsce przebywania podejrzanego mężczyzny i zatrzymali go.

W toku dalszych czynności policjanci odkryli, że jeden z rowerów został zastawiony w warszawskim lombardzie. Tam też odzyskali skradziony pojazd. Po zebraniu wszystkich materiałów Michał B. usłyszał zarzuty dokonania kradzieży 3 rowerów. Karany wcześniej za podobne czyny mężczyzna przyznał się również do tych przestępstw i dobrowolnie poddał karze 6 miesięcy pozbawienia wolności i wykonywania prac społecznych przez 2 lata.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: