Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim zwyciężyła wczoraj w V Mistrzostwach Komendy Stołecznej Policji w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. W finale policjanci z Grodziska pokonali drużynę z KRP Warszawa IV.

Do udziału w V Mistrzostwach Komendy Stołecznej Policji w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji zgłosiło się 11 drużyn z komend garnizonu stołecznego, które zostały podzielone na dwie grupy. Nie wszystkie jednak wzięły udział w turnieju.  Rozgrywki w grupach odbywały się w systemie „każdy z każdym”.

W emocjonującym finale starły się drużyny KPP Grodzisk Mazowiecki i KRP Warszawa IV. Tym razem policjanci z Grodziska pokonali policjantów z Woli i sięgnęli po tytuł lidera zajmując I miejsce w turnieju. Drużyny te spotkały się ze już sobą w fazie rozgrywek grupowych, wtedy spotkanie zakończyło się remisem.

Puchar w imieniu Komendanta Stołecznego Policji, zwycięskiej drużynie z Grodziska Mazowieckiego wręczył Zastępca Naczelnika Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP insp. Sławomir Cisowski, który gratulował wszystkim członkom drużyny świetnej kondycji, doskonałej taktyki gry, zaangażowania, a także umiejętności łączenia sportowych pasji ze służbą.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Grodziscy policjanci pierwszymi piłkarzami w garnizonie


To może Cię zainteresować: