Odzyskane rowery, poszukiwani właściciele

Grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali 41-latka, podejrzanego o liczne kradzieże rowerów. Policjanci odzyskali kilka jednośladów. Jeden z nich pochodził z kradzieży na terenie powiatu grodziskiego. Igor Z. usłyszał już zarzut popełnienia tego przestępstwa. Funkcjonariusze ustalają właścicieli pozostałych pojazdów i okoliczności ich utraty. Wszystkie osoby, które na prezentowanych zdjęciach rozpoznają swoje rowery proszone są o zgłoszenie się do grodziskiej komendy Policji przy ul. Bartniaka 19.

Czynności operacyjne w sprawie kradzieży roweru doprowadziły grodziskich kryminalnych do podejrzanego 41-latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna w ostatnim czasie wstawił do lombardów kilka rowerów. Szybko okazało się, że jeden z nich pochodzi z kradzieży dokonanej kilka dni temu w okolicy stacji WKD w Grodzisku Maz. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie odnalezione jednoślady i zatrzymali Igora Z. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży roweru. Policjanci ustalają nadal jego związek z innymi przestępstwami.

W tym celu sprawdzane jest pochodzenie pozostałych zabezpieczonych rowerów. Wszystkie osoby, które na prezentowanych poniżej zdjęciach rozpoznają swoje jednoślady, proszone są o zgłoszenie się z dokumentami potwierdzającymi własność do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Odzyskane rowery, poszukiwani właściciele


To może Cię zainteresować: