W ubiegły piątek na terenie orlika w Sokołowie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Do udziału w turnieju zaproszone zostały wszystkie gminy powiatu pruszkowskiego oraz służby współpracujące.

W piątek na orliku w Sokołowie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie insp. Michała Pisarskiego. Do udziału w turnieju zaproszone zostały wszystkie gminy powiatu oraz służby współpracujące.  Swoje drużyny wystawiły: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, Miasto Pruszków, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, Gmina Nadarzyn, Gmina Michałowice, Miasto Piastów, Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie oraz drużyna „Przyjaciele policji Pruszków”.

Turniej otworzył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie insp. Michał Pisarski, który następnie dokonał losowania drużyn w grupach. Po emocjonujących rozgrywkach wyłoniono zwycięską drużynę.

Pierwsze miejsce zajęło:  Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, drugie Gmina Nadarzyn, a trzecie „Przyjaciele policji Pruszków”.

Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie razem z Panią Małgorzatą Pachecką- Wójt Gminy Michałowice, wręczył puchary, pamiątkowe medale i dyplomy wszystkim uczestnikom turnieju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i już zapowiadamy kolejne zmagania sportowe.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie insp. Michała Pisarskiego


To może Cię zainteresować: