Bardzo dobra wiadomość dla przyszłych rodziców: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie rozpoczął współpracę z doświadczonym zespołem lekarsko-pielęgniarskim ANESTE.

Szpital Powiatowy od zawsze jako swój priorytet stawia „poród bez bólu”. Już na etapie przygotowania do porodu rodzice mają możliwość uczestniczenia w powiatowej szkole rodzenia, podczas której prowadzone są wykłady edukacyjne, ćwiczenia usprawniające, jak również zajęcia praktyczne. W czasie prelekcji pacjentki dowiadują się o fizycznych i psychicznych zmianach zachodzących w ciele kobiety w okresie ciąży. Omawiane są elementy psychologii prenatalnej, fizjologii porodu i połogu. W ramach spotkań prowadzone są również bardzo ważne warsztaty z psychologiem i z fizjoterapeutą. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany personel, który bardzo duży nacisk kładzie na informowanie o sposobach łagodzenia bólu podczas porodu.

Szpital na Wrzesinie gwarantuje wszystkim rodzącym możliwość znieczulenia porodu. Wykwalifikowany zespół lekarzy anestezjologów ANESTE zapewnia wsparcie i ulgę w bólu pacjentkom SPZZOZ w okresie okołoporodowym, aby mogły w pełni cieszyć się z narodzin nowego członka rodziny.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 694626944, w godzinach 8-14.30 . Zgłosić można się od 15 tygodnia ciąży, a zajęcia rozpoczynamy w 26 tyg. ciąży. Zapraszamy przyszłych rodziców !

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: