27 sierpnia w pruszkowskim Parku Kościuszki wspólnie pożegnaliśmy w tym roku lato. Było to wyjątkowo miłe pożegnanie, podczas którego zarówno na najmłodszych, jak i starszych przez cały dzień czekała moc atrakcji.

Tego dnia nie było miejsca na nudę! Na wszystkich czekało przez cały dzień wiele atrakcji na eko-pikniku. Najmłodsi miło spędzali czas na licznych stanowiskach, gdzie nie tylko mogli dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych i ważnych rzeczy, ale także wykazać się swoją kreatywnością. Liczne konkursy, ciekawe aktywności plastyczne, czy wciągające warsztaty pozwoliły na aktywne spędzenie czasu bez chwili nudy. Uwagę przyciągały też eko-rowery, stanowiska eko-VR, czy stół multimedialny. Ciekawi eko-kuchni mogli spróbować pysznych marchewek, placuszków z kaszy jaglanej, gofrów czy owoców i porozmawiać o dobroczynnej roli ziół dla życia i zdrowia.

Wolny czas można było też spędzić pożytecznie i zarejestrować się jako dawca szpiku na stoisku DKMS oraz wesprzeć czekającego na przeszczep mieszkańca Pruszkowa, 40-letniego Michała.

Prawdziwe tłumy mieszkańców do parku przyciągnęła jednak największa atrakcja dnia – koncerty. O godz. 19.30 na scenie pojawiła się CLEO, która od pierwszych dźwięków i uśmiechów porwała publiczność. O godz. 20.30 na scenie pojawił się SMOLASTY i był to wyjątkowy koncert – zorganizowany w dzień urodzin artysty. Przy tych okolicznościach nie mogło zabraknąć głośnego „sto lat” odśpiewanego przez publiczność. Artysta nawiązał niesamowity kontakt z publicznością, dając bardzo klimatyczny koncert, podczas którego mogliśmy usłyszeć jego największe hity.

Patrząc za okno niestety, widać i czuć, że pożegnaliśmy lato, do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Wspólne pożegnaliśmy lato


To może Cię zainteresować: