Kino pod chmurką

Kino plenerowe cieszy się coraz większą popularnością na terenie całego kraju. Możliwość obejrzenia ciekawego i znanego filmu na dużym ekranie pod chmurką i to całkiem za darmo to dobra alternatywa – zwłaszcza teraz, gdy wciąż obowiązuje nas wiele nowych zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Niczym wyjęte z amerykańskiego filmu, na popularności zyskują również kina samochodowe. I to z taką propozycją po raz pierwszy wychodzi naprzeciw mieszkańcom Gmina Żabia Wola.

To właśnie sami mieszkańcy wybrali w drodze głosowania tytuł filmu, jaki pojawi się już w sobotę na ekranie. Spośród kilku propozycji najciekawszy okazał się film  „7 psychopatów”. Reżyser Martin McDonagh w stylu typowym dla Brytyjczyków, przedstawia nam historię scenarzysty, pracującego nad nowym tekstem. Marty, poza tytułem, nie ma pomysłu na stworzenie dzieła. Na pomoc przychodzi mu jednak  przyjaciel Billy, który dorabia sobie jako porywacz psów. Jednak, jak to zazwyczaj bywa, oprócz samych opowieści o tytułowych psychopatach,  główni bohaterowie wpadają w nie lada kłopoty.  Seans komedii kryminalnej, w gwiazdorskiej osadzie (Colin Farrell, Sam Rockwell, Christopher Walken, Woody Harrelson), rozpocznie się o 21.30 na parkingu przy Szkole Podstawowej w Ojrzanowie. Dla niezmotoryzowanych przewidziano leżaki.

Również i Grodzisk zainwestuje w zapewnienie dobrej rozrywki mieszkańcom. Już w piątek (19.06) odbędzie się pierwsze w tym roku kino plenerowe na leżakach, które  zostanie połączone z kinem samochodowym. O 22.00 na Targowisku Miejskim wyświetlony zostanie film pt. „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”. Ta francuska komedia to kontynuacja filmu z 2014 r., w której w rolach głównych występują Christian Clavier i Chantal Lauby.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: