Grodzisk Mazowiecki bije Rekord Polski

W sobotę 4 lutego br. o godz. 14.00 mieszkańcy gminy Grodzisk Mazowiecki podejmą próbę bicia Rekordu Polski w przecięciu wstęgi oraz jej trzymaniu podczas oficjalnego otwarcia Obwodnicy Zachodniej Grodziska Mazowieckiego.

Aby to się udało, udział w próbie powinno wziąć 1656 osób. Jest to niewątpliwie wielkie wyzwanie, jednak Grodziszczanie już nie raz pokazali swoje wielkie zaangażowanie w różnych wydarzeniach gminnych.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy.

Bicie rekordu Polski w Grodzisku Mazowieckim z pewnością zapisze się na kartach jego historii, dlatego warto w nim wziąć swój udział. Cała impreza będzie miała oprawę muzyczną, video oraz fotograficzną (również z drona). Uczestnicy bicia rekordu otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są rowery.

W programie dodatkowo występy muzyczne i taneczne oraz kuchnia polowa z zimową herbatą.

Grodzisk Mazowiecki zaprasza swoich mieszkańców, jak również wszystkich przyjaciół i sympatyków miasta do wspólnego uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu.

Więcej informacji w wydarzeniu na profilu społecznościowym: https://fb.me/e/48BNAHdcG, a także na www.grodzisk.pl

Dla mieszkańców, chcących dojechać samochodem przewidziano specjalne parkingi. Uruchomiona zostanie też specjalna linia autobusowa, któej rozkład rozkłąd opublikujemy w najbliższym czasie.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: