Od czasu rewitalizacji stawów Walczewskiego, Grodzisk Mazowiecki wita lato nad ich brzegami. Co roku wydarzenie to przyciąga tłumy mieszkańców Grodziska i okolic, zachwycając atrakcjami i niemal mistyczną atmosferą.

Tego dnia od godzin porannych piękna pogoda sprzyjała plażowaniu i radosnym zabawom w wodzie. Na wszystkich spragnionych obok plaży czekał stylizowany na lata 70. saturator z wodą wystawiony przez grodziski ZWiK.

Na drugim brzegu, w okolicach placu zabaw, wszystkich chętnych zapraszali organizatorzy już drugiej edycji Color Fest Party.

Moc atrakcji czekała również na wszystkich od godziny 14, przy głównym wejściu na stawy. Milusińscy i nie tylko mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych: przygotować własny wianek, łapacz snów, czy biżuterię z makaronu, zaś starsi mogli porozmawiać i wymienić swoje poglądy z posłanką Platformy Obywatelskiej Kingą Gajewską.

Wydarzenia artystyczne rozpoczął o 15.00 koncert szantowy zespołu Ponton Band, a  o 16.30  najmłodsi zaczęli zabawę z Teatrem Kultureska, który przyjechał z przedstawieniem „Mapa marzeń”. Wieczorne koncerty rozpoczęła Grodziska Orkiestra Rozrywkowa pod dyrekcją Tomasza Kirszlinga, z którą wystąpiła dwójka młodych grodziszczan: Amelia Iwanowska i Krystian Embradora. Następnie wystąpił zespół  Blueberry Hill Trio - finaliści X edycji „Mam Talent”. Zwieńczeniem zabawy był widowiskowy pokaz w wykonaniu Teatru Ognia JoArt.

Wianki nad stawami Walczewskiego na stałe wpisały się już do kalendarza grodziskich imprez i co roku przyciągają tłumy mieszkańców. Ciesząc się ze wspaniałej pogody, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Grodziskie wianki przyciągnęły tłumy


To może Cię zainteresować: