Od początku tygodnia docierały do nas nieoficjalne informacje o wizycie przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Grodzisku Mazowieckiem. Ciężko było potwierdzić tę wiadomość, ale rzeczywiście 14 sierpnia do jednej z grodziskich restauracji przyjechał Grzegorz Schetyna. Jaki był cel tej wizyty?

W związku z brakiem wcześniejszych oficjalnych informacji o wizycie Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej poprosiliśmy o komentarz do tego wydarzenia Pana Macieja Kowalskiego, szefa sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej dla Powiatu Grodziskiego:

„Faktycznie Pan Grzegorz Schetyna był w ostatnią środę z wizytą w Grodzisku Mazowieckim. Jego obecność naturalnie była związana z rozpoczynającą się kampanią wyborczą. Mieszkańcy naszego powiatu są bardzo ważni dla Koalicji Obywatelskiej i dlatego Przewodniczący PO chciał osobiście się spotkać i porozmawiać o potrzebach naszego regionu.

Na fanpage-u Koalicji Obywatelskiej Powiatu Grodziskiego został już wczoraj zamieszczony wpis o wizycie Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Możemy w nim przeczytać:

📣📣Wczoraj mieliśmy okazję rozmawiać z przewodniczącym Platforma Obywatelska ✔️ Grzegorz Schetyna w naszym mieście pokazał, że lubi bezpośredni kontakt z ludźmi i rozmowy twarzą w twarz 😍 Mamy program, jesteśmy razem i dlatego zwyciężymy! 💪✌️ #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #SzóstkaSchetyny

Opublikowany przez Koalicja Obywatelska Powiat Grodziski Czwartek, 15 sierpnia 2019

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: