Drugiego lipca Parkrun Grodzisk Mazowiecki obchodził swoje szóste urodziny. Dokładnie w 2017 r. odbyła się pierwsza edycja Parkrun Grodzisk Mazowiecki i mimo początkowych obaw organizatorów, okazały się one zupełnie bezpodstawne. Po blisko ponad 250 edycjach Parkrun cały czas prężnie działa i ma się dobrze, a mieszkańcy Grodziska ochoczo korzystają z sobotniej możliwości wspólnego biegania.

Gdyby spojrzeć przez pryzmat początku świata, to te 6 lat było jak mrugnięcie okiem. Z perspektywy statystycznego Polaka lub Polki to około 7,5 % życia. A więc już relatywnie długi okres. Przez te 6 lat w naszym otoczeniu miało miejsce wiele wydarzeń, które zostawiły swój ślad. Mimo to, wszystkie utwierdzały biegaczy w przekonaniu, że warto spotykać się co sobotę na Stawach Walczewskiego.

„Dziękujemy Wam, nasi uczestnicy za obecność, miłe słowa, uśmiechy, rozmowy i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia!” – mówią organizatorzy i zapraszają do udziału w kolejnych edycjach Parkrun. Bieg na 5 km odbywa się co sobotę o godzinie 9:00 na Stawach Walczewskiego.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: